№ з\п |
Прізвище, ім'я, по батькові керівника гуртка |
Назва гуртка |
Дні тижня |
На базі закладу |
Понеділок |
Вівторок |
Середа |
Четвер |
П'ятниця |
Субота |
1. |
Баранова Світлана Миколаївна |
"Природа рідного краю" |
13.30-15.30 |
|
|
13.30-15.30 |
|
|
КЗ "ЛСЮН" |
"Юні охоронці природи" |
|
|
13.30-16.30 |
|
13.30-16.30 |
|
КЗ "ЛСЮН" |
2. |
Шукалюкова Людмила Валентинівна |
"Флористика та фітодизайн інтер'єру" (другий рік навчання) |
|
|
14.00-17.00 |
|
14.00-17.00 |
|
КЗ "ЛСЮН" |
3. |
Гавриленко Ганна Вікторівна |
"Природа рідного краю" І |
|
|
13.30-15.30 |
|
13.30-15.30 |
|
КЗ "ЛСЮН" |
"Природа рідного краю" ІІ |
|
|
15.30-17.30 |
|
|
10.00-12.00 |
КЗ "ЛСЮН" |
"Природа рідного краю" ІІІ |
|
|
|
|
15.30-17.30 |
12.00-14.00 |
КЗ "ЛСЮН" |
"Юні орнітологи" (другий рік навчання) |
|
14.00-17.00 |
|
14.00-17.00 |
|
|
КЗ "ЛСЮН" |
4. |
Богуславська Світлана Миколаївна |
"Юні охоронці природи" |
|
14.00-17.00 |
|
14.00-17.00 |
|
|
КЗ "ЛСЮН" |
"Юні квітникарі" І |
|
|
13.30-15.30 |
|
13.30-15.30 |
|
КЗ "ЛСЮН" |
"Юні квітникарі" ІІ |
|
|
15.30-17.30 |
|
|
10.00-12.00 |
КЗ "ЛСЮН" |
"Юні квітникарі" ІІІ |
|
|
|
|
15.30-17.30 |
12.00-14.00 |
КЗ "ЛСЮН" |
5. |
Ганжа Інна Григорівна |
"Флористика та фітодизайн інтер'єру" |
|
14.00-17.00 |
|
14.00-17.00 |
|
|
КЗ "ЛСЮН" |
"Декоративно-ужиткове мистецтво" І |
13.30-15.30 |
|
13.30-15.30 |
|
|
|
КЗ "ЛСЮН" |
"Декоративно-ужиткове мистецтво" ІІ |
15.30-17.30 |
|
|
|
15.30-17.30 |
|
КЗ "ЛСЮН" |
"Декоративно-ужиткове мистецтво" ІІІ |
|
|
15.30-17.30 |
|
13.30-15.30 |
|
КЗ "ЛСЮН" |
6. |
Кузьменко Світлана Валентинівна |
"Юні акваріумісти" І (перший рік навчання) |
13.30-15.30 |
|
|
13.30-15.30 |
|
|
КЗ "ЛСЮН" |
"Юні акваріумісти" ІІ (другий рік навчання |
|
|
12.30-15.30 |
|
12.30-15.30 |
|
КЗ "Катеринівський ліцей" |
"Фітодизайн" І |
|
13.30-15.30 |
|
15.30-17.30 |
|
|
КЗ "ЛСЮН" |
"Фітодизайн" ІІ |
15.30-17.30 |
15.30-17.30 |
|
|
|
|
КЗ "ЛСЮН" |
7. |
Трохимець Наталія Олександрівна |
"Біологія людини" |
|
|
14.50-16.50 |
|
14.50-16.50 |
|
КЗ "Лозівський ліцей №7" |
8. |
Смахтіна Надія Іванівна |
"Основи фізіології людини" |
|
|
|
14.40-17.40 |
14.40-17.40 |
|
КЗ "Лозівський ліцей №3" |
9. |
Бернік Тетяна Іванівна |
"Природа рідного краю" |
|
16.30-18.30 |
|
16.30-18.30 |
|
|
КЗ "Домаська гімназія" |
10. |
Іваненко-Виходцева Анна Сергіївна |
"Юні валеологи" |
14.00-16.00 |
|
14.00-16.00 |
|
|
|
КЗ "Панютинський ліцей", Хлібнянська філія |
11. |
Калязіна Галина Григорівна |
"Юні квітникарі" |
|
|
14.45-16.45 |
14.45-16.45 |
|
|
КЗ "Шатівський ліцей" |
12. |
Лаптєв Ігор Володимирович |
"Природа рідного краю" |
|
|
14.00-16.00 |
14.00-16.00 |
|
|
КЗ "Садовський ліцей" |
13. |
Тиха Світлана Федорівна |
"Писанкарство" |
14.00-16.00 |
|
14.00-16.00 |
14.00-16.00 |
|
|
КЗ "Домаська гімназія" |
14. |
Гайшинська Лариса Анатоліївна |
"Декоративно-ужиткове мистецтво" |
|
|
|
14.00-16.00 |
15.00-17.00 |
|
КЗ "Панютинський ліцей", Хлібнянська філія |