№ з/п |
Прізвище, імя вихованця |
Назва гуртка, П.І.Б. керівника гуртка |
Назва роботи |
Результативність |
1. |
Воловненко Вероніка Юріївна
|
"Декоративно-ужиткове мистецтво", Ганжа І.Г. |
Поробка із природного матеріалу "Задрімала горлиця у лісочку"
|
Грамота НЕНЦ за І місце у Всеукраїнському етапі акції "Горлиця звичайна - птах року 2020", в номінації "Краща поробка"
|
2. |
Богданова Марія Іванівна |
"Юні орнітологи", Гавриленко Г.В, |
Казка "Як горлиця кращої долі шукала" |
Грамота НЕНЦ за ІІ місце у Всеукраїнському етапі акції "Горлиця звичайна - птах року 2020", в номінації "Краща казка, оповідання" |
3. |
Небога Вікторія Русланівна |
"Юні орнітологи", Гавриленко Г.В, |
Оповідання
"Справжні господарі"
|
Грамота НЕНЦ за ІІ місце у Всеукраїнському етапі акції "Горлиця звичайна - птах року 2020", в номінації "Краща казка, оповідання" |
4. |
Руденко Тихон В'ячеславович |
"Юні орнітологи", Гавриленко Г.В, |
Казка "Орлик і горличка" |
Грамота НЕНЦ за ІІ місце у Всеукраїнському етапі акції "Горлиця звичайна - птах року 2020", в номінації "Краща казка, оповідання" |
5. |
Бикова Валерія Олексіївна |
"Юні охоронці природи", Богуславська С.М. |
Фотороботи "Батьківська наука", "Сімейна прогулянка", "В своїй стихії" |
Грамота КЗ "Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості" за ІІ місце в обласному етапі юнацького фестивалю "В об'єктиві натураліста" |
6. |
Команда у складі:
Мельник Поліна, Онишко Милана, Жикунов Андрій, Мірошниченко Роман
|
"Юні квітникарі", Богуславська С.М. |
Проєкт квітника "Затишний куточок" |
Грамота КЗ "Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості" за ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну "Квітуча Україна" |
7. |
Бондаренко Уляна Віталіївна |
"Юні валеологи",
Іваненко-Виходцева А.С.
|
Плакат "Шкідливим звичкам - ні!" |
Грамота КЗ "Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості" за ІІ місце в обласній акції "Молодь за здоровий спосіб життя" |
8. |
Онишко Милана Володимирівна |
"Юні охоронці природи", Богуславська С.М. |
Фоторобота "Краса літнього лану" |
Грамота КЗ "Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості" за ІІ місце в обласній фотовиставці "Територія пригод - 2021" |
9. |
Ляшенко Дар'я Валеріївна |
"Юні орнітологи", Гавриленко Г.В, |
Дослідницька робота
"Орнітофауна полезахисних лісосмуг Катериніівського старостинського округу Лозівської міської ОТГ Харківської області"
|
Грамота КЗ "Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості" за І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Юний дослідник" в номінації "Тваринний світ" |
10. |
Данилюк Олександр Геннадійович |
"Юні квітникарі", Калязіна Г.Г. |
|
Грамота КЗ "Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості" за І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Юний дослідник" в номінації "Я і природа" |
11. |
Учнівський та педагогічний колектив |
|
|
Грамота КЗ "Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості" за ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської природоохоронної акції "Годівничка" |
12. |
Борисенко Аліна Сергіївна |
"Флористика та фітодизайн інтер'єру", Шукалюкова Л.В. |
Аплікація із насіння та круп "Лебедине озеро" |
Диплом КЗ "Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості" за ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу декоративно-прикладного мистецтва "Знай і люби свій край" |
13. |
Воловненко Вероніка Юріївна |
"Декоративно-ужиткове мистецтво", Ганжа І.Г. |
Аплікація
"Казковий ліс"
|
Диплом КЗ "Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості" за ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу декоративно-прикладного мистецтва "Знай і люби свій край" |