Вівторок, 19.03.2024, 14:04
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Національно-патріотичне виховання | Реєстрація | Вхід
Пошук
Вхід на сайт
Меню сайту
Категорії розділу
Анонси заходів [97]
Акції [14]
Виховні масові заходи [59]
Конкурси [94]
Методична робота [9]
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Наші координати
Адреса: мікрорайон 1, м. Лозова, Харківська обл., 64604

Телефон: 2-39-28
Режим роботи СЮН
Пн - Пт: 8.00 - 17.00
Сб: 9.30 - 16.00
Обідня перерва: 12.00 - 12.30
Вихідний - неділя
Корисні посилання
Міністерство освіти і науки, молоді і спорту України

Департамент науки і освіти Харівської обласної державної адміністрації

Відділ освіти Лозівської міської ради

Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
Захист прав дитини
Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія
"ПедПРЕСА" інформує
Наші акції
Підсумки природоохоронної акції "Ялинка"

Підсумки акції "Листя в землю"

Підсумки проведення природоохоронної акції "Первоцвіт"

Підсумки природоохоронної акції "Синиця"

Підсумки природоохоронної акції "Ялинка"

Система Orphus
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Комунальний заклад
 "Лозівська станція 
юних натуралістів"
Лозівської міської ради
Харківської області

Національно-патріотичне виховання – органічна складова екологічної освіти

в позашкільному еколого-натуралістичному закладі

Національно-патріотичне виховання є одним із головних пріоритетів в навчально-виховному процесі, яке в органічному поєднанні з екологічним вихованням сприяє формуванню  національної самосвідомості учнів та спрямоване на залучення учнів до глибинних пластів національної культури і духовності. Ці два напрями виховної роботи взаємопов’язані, доповнюють один одного і ставлять за мету в кінцевому результаті, забезпечити формування у учнів високої екологічної культури, національної свідомості, патріотизму.

Розроблена система заходів для формування у вихованців любові до рідної землі, природи, шанобливого ставлення до культури, спадщини, традицій і звичок нашого народу. Плануючи роботу, використовуємо такі народні свята, звичаї, обряди, які б давали учням певні екологічні знання, пояснювали взаємозв’язок  з суспільством і природою, визначали правила поведінки людей у довкіллі.

Серед методів, які дають можливість зацікавити дітей  знаннями з екології та народознавства -  інтелектуальні, пізнавальні ігри,  ігри - подорожі, вікторини, турніри знавців, диспути тощо.

В цілому діяльність  спрямована на  формування покоління з новою екологічною культурою, новим екологічним світоглядом патріотично налаштованих людей.

"Ми - діти козацького роду"

10 жовтня 2019 року відбувся захід «Ми - діти козацького роду», який провела керівник гуртка Ірза Н.М. у формі конкурсно-розважальної програми. Метою заходу було показати важливе значення козацтва в історії України, систематизація знань щодо їх традицій та звичаїв; формування свідомого ставлення до історії свого народу, прагнення стати сильними, здоровими захисниками своєї Батьківщини.

Вихованцям запропоновано вступну міні-бесіду до Дня захисника України, вікторину «З історії козацтва», конкурси: «Хто спритніший?», «Перегони на конях», «Перетягування канату», «Дівоче серце», «Намисто», «Хто крикливіший?», «Хто винахідливіший?», «Чи знаєте ви прислів’я?».

Учасники конкурсів відзначені призами.

"Ми - нащадки козаків"

До Дня захисника України та Дня українського козацтва 11 жовтня 2018 року на Лозівській СЮН відбулася конкурсно–розважальна програма «Ми - нащадки козаків», який провела керівник гуртка Гавриленко Г.В.

Мета заходу: розширити знання учнів про українське козацтво, його історію і культуру; розвивати національну свідомість, творчу активність, інтерес до народних звичаїв, традицій, кмітливість, спритність; виховувати почуття патріотизму, взаємовиручки.

Вихованцям запропоновано:

  • міні бесіду про свято Покрови Пресвятої Богородиці, яку козаки вважали своєю покровителькою, про героїв–захисників України;
  • вікторину «З історії козацтва»
  • конкурси «Збираємося у похід», «Побратими», «Вишиванки», «Хто кого перетанцює», «Перетягування канату», «Куховарочка»
  • ігри «Хто такий козак?», «Найсильніші»

Учасники-переможці конкурсів, ігор, вікторин отримали солодкі призи.

"Скриня народної мудрості"

16 лютого 2018 року відбувся виховний захід з народознавства "Скриня народної мудрості". Мета заходу -  поглибити знання вихованців про символи та обереги українського народу, акцентувати увагу на потребі зберігати як святиню усе те, що повязує людину з рідною землею; розвивати пізнавальні інтереси, кмітливість, спритність, вміння висловлювати свою думку; виховувати у дітей любов до рідного краю, спадщини предків, національних традицій, народної мудрості.

Вихованцям були запропоновані бесіда про народні символи та обереги, народні ігри "Гарний віночок - краса дівчини", "Крашанка на землі", "Куди показує писанка", конкурси "Рушничок", "Коло мудрості", "Квіти для віночка", народні загадки тощо.

"Козацькі перегони"

11 жовтня 2017 року відбувся захід «Козацькі перегони» (конкурсно-ігрова програма).

Мета: формування почуття патріотизму, національної свідомості, гордості за свою Батьківщину. Ознайомлення з традиціями і звичаями українського козацтва, сприяння осмисленню себе як частинки українського народу, розвиток почуття гордості за минуле нашої країни, кмітливості, спритності. Виховання поваги до українських захисників землі та історичного минулого своєї держави.

Дітям запропоновано розповідь про свята - День захисника України, християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці – заступниці козацтва, конкурси: «Мудрий козак», «Наша мова калинова», «Справжній козак», «Забіг на конях», «Перетягування канату», «Козацькі прізвища», «Підземний хід», вікторини «Найрозумніший козак», «Козацька слава».

По закінченню свята було нагороджено переможців конкурсів. Найспритніших та найкмітливіших учнів нагороджено медалями «Справжній козак».

Пізнавально-ігровий захід "Народна криниця"

11 лютого 2016 року відбувся пізнавально-ігровий захід з народознавства для вихованців молодшого шкільного віку «Народна криниця», який підготувала керівник гуртка Богуславська Світлана Миколаївна.

Мета – розширювати знання гуртківців про історію та традиції українського  народу, його духовну, культурну спадщину, розвивати допитливість, кмітливість, увагу, фантазію, виховувати любов до української минувшини,  її звичаїв та обрядів.

Дітям було запропоновано дійство у формі українських вечорниць: привітання господині, її розповідь про традиції проведення українських вечорниць, народні загадки та ігри; конкурси «Українська пісня», «Заплітання коси», «Козацький пояс», «Хто кого перетанцює», вікторина «Хто краще знає народні казки». Діти показали знання народних пісень, ігор, загадок, казок, розуміння  традицій, звичаїв нашого народу.

Переможці конкурсів, вікторин отримали призи.

 

   
Хостинг від uCozCopyright MyCorp © 2024