Понеділок, 16.09.2019, 07:31
"Вивчаємо природу, щоб зберегти"
Досягнення вихованців та педагогів
Категорії розділу
Анонси заходів [141]
Акції [63]
Виховні масові заходи [136]
Конкурси [169]
Методична робота [18]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Наші координати
Адреса: мікрорайон 1, м. Лозова, Харківська обл., 64604

Телефон: 2-39-28
Режим роботи СЮН
Пн - Пт: 8.00 - 17.00
Сб: 9.30 - 16.00
Обідня перерва: 12.00 - 12.30
Вихідний - неділя
Корисні посилання
Міністерство освіти і науки, молоді і спорту України

Департамент науки і освіти Харівської обласної державної адміністрації

Відділ освіти Лозівської міської ради

Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
Захист прав дитини
Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Результативність участі вихованців ЛСЮН

в обласних, Всеукраїнських етапах природоохоронних конкурсів, акцій, виставок

за 2018/2019 навчальний рік

П.І. вихованця

Назва гуртка,

П.І.Б керівника гуртка

Назва роботи

Результативність

1.

Ряховська Анастасія

«Фітодизайнер»,

(Шукалюкова Л.В.)

 

Мозаїка із яєчної шкаралупи

«Наш тигр»

Диплом КЗ «Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості» за ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу - виставки декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край», 2019

2.

Борисенко Аліна

«Фітодизайнер»,

(Шукалюкова Л.В.)

 

Новорічна композиція «Новорічний салют»

Грамота КЗ «Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості» за ІІ місце в обласній виставці юних природоохоронців «Зимовий вернісаж», 2019

3.

Мороз Христина

«Юні охоронці природи», Богуславська С.М.

Дослідницька робота

«Ерозія грунтів міського парку «Перемога»»

Грамота КЗ «Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості» за ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Парки - легені міст і сіл», 2018

4.

Молодан Єва

«Мистецтво нашого народу», Ірза Н.М.

Малюнок

«Ліс – домівка припутня. Збережемо ліси!»

Грамота КЗ «Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості» за перемогу в обласному етапі Всеукраїнської природоохоронної акції «Припутень - птах року 2018»

5.

Молодан Єва

«Мистецтво нашого народу», Ірза Н.М.

Плетення із газетних трубочок «Совеня»

Грамота КЗ «Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості» за І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-виставки декоративно прикладного мистецтва «Знай та люби свій край», 2019

6.

Учнівський та педагогічний колектив

 

 

Грамота КЗ «Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості» за високий рівень проведення Всеукраїнського уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»

7.

Гурток «Домашні улюбленці»

Керівник гуртка Гавриленко Г.В.

Творчий звіт про проведення природоохоронної акції «Синиця»

Грамота КЗ «Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості» за перемогу в обласному етапі Всеукраїнської акції «Годівничка»

8.

Кравченко Карина

«Фітодизайнер», Шукалюкова Л.В.

Аплікація з тополиного пуху

«Зимова ніч»

Грамота КЗ «Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості» за І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-виставки декоративно- прикладного мистецтва «Знай та люби свій край», 2019

9.

Скороход Ксенія, Єрмакова Марина, Білай Катерина, Рижаков Богдан

«Юні квітникарі», Кузьменко С.В.

Проект квітника «Сонячне коло»

Грамота КЗ «Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості» за перемогу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна», 2019

Результативність участі вихованців ЛСЮН

 в обласних, Всеукраїнських етапах природоохоронних конкурсів, акцій, виставок

за 2017/2018 навчальний рік

П.І.Б вихованця

Назва гуртка,

П.І.Б керівника гуртка

Назва роботи

Результативність

1.

Мороз

Христина Олександрівна

«Юні охоронці природи»,

 

керівник Богуславська С.М.

Дослідницька робота

«Дослідження популяції дуба звичайного в міському дендропарку «Дружба»»

Грамота КЗ «Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості» за ІІІ місце в обласного етапі Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл», 2017

 

2.

Тищенко Милана Віталіївна

«Домашні улюбленці»,

 

керівник Гавриленко Г.В.

Дослід

«Вплив кормів різної якості на ріст і розвиток Ахатини гігантської»

Грамота КЗ «Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості» за перемогу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з біології та природознавства «Юний дослідник» в номінації: «Тваринний світ», 2018

3.

Ряховська Анастасія Олегівна

«Фітодизайнер»,

 

керівник

Шукалюкова Л.В.

Мозаїка із яєчної шкаралупи

«Осінній букет»

Диплом КЗ «Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості» за І місце у обласному етапі Всеукраїнського конкуру декоративно-прикладного мистецтва « Знай і люби свій край», 2018

4.

Творча група гуртка:

Бикова Валерія,

Хитущенко Анастасія,

Тарабаненко Ярослав,

Симоненко Дарина

«Юні квітникарі»,

 

керівник Богуславська С.М.

Проект квітника «Різнобарвне літо»

Грамота КЗ «Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості» за перемогу в обласного етапі Всеукраїнського конкурсу проектів з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна», 2018

Результативність участі вихованців ЛСЮН

 в обласних, Всеукраїнських етапах природоохоронних конкурсів, акцій, виставок

за 2016/2017 навчальний рік

П.І. вихованця

Назва гуртка,

П.І.Б керівника гуртка

Школа, клас

Назва роботи

Назва конкурсів, результативність

1.

Чабан Валерія

 

«Юні екологи»,

(Гавриленко Г.В.)

ЛЗОШ №7,

10-Б

 

Дослідницька робота

"Сьогодення та екологічні проблеми парку "Перемога""

І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл», 2016

2.

Манжула Юлія

«Біологія людини»,

(Ірза Н.М.)

ЗОШ №8

9-А

Новорічна композиція

"Святковий чобіток"

ІІІ місце в обласній виставці юних природоохоронців «Зимовий вернісаж – 2016»

3.

Соловйова Єлизавета

 

«Домашні улюбленці»,

(Гавриленко Г.В.)

ЛЗОШ №3

4-Б

Дослідницька робота

"Рукокрилі мисливці" (дослідження рукокрилих міста Лозова)

 

Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з біології та природознавства «Юний дослідник» в номінації: «Тваринний світ», 2017

4.

Творча група гуртка:

Самопадна Єлизавета,

Комков Кирило,

Кірдей Альбіна

Бойко Валерія

«Юні квітникарі»

(Богуславська С.М.)

Ліцей №4

7-В

3-Г

3-А

3-А

Проект квітника

«Мереживо тіней»

Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу проектів з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна», 2017

5.

Лядова Анастасія

Вараксіна Ангеліна

 

«Домашні улюбленці»

(Гавриленко Г.В.)

ЛЗОШ №12, 3-Б

«Спостереження за початком вегетаційного сезону у вишні повстистої (Prunus tomentosa)»

Бронзова нагорода НЕНЦ учнівської молоді за участь у Всеукраїнській фенологічній кампанії «Вишнева Україна», в рамках міжнародної науково-освітньої програми GLOBE

6.

Ряховська Анастасія

«Фітодизайнер»,

(Шукалюкова Л.В.)

Ліцей №4,

6-Б

 

Мозаїка із яєчної шкаралупи

«Веселі дельфіни»

 

 

І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу - виставки декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край», 2017

7.

Анпілогова Анастасія

«Біологія людини»

(Ірза Н.М.)

ЛНВК №8,

9-Б

Вовняна акварель

«Повзик»

ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-виставки декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край», 2017

8.

Кібіш Єлизавета

«Юні екологи»

(Бернік Т.І.)

Домаський НВК

5 клас

Дослід

"Вплив пересадивного пророщування бульб на врожайність картоплі"

Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з біології та природознавства «Юний дослідник» в номінації: «Рослини навколо нас», 2017

9.

Учнівський та педагогічний колектив ЛСЮН

 

 

Переможець обласного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка»

Результативність участі вихованців ЛСЮН

 в обласних, Всеукраїнських етапах природоохоронних конкурсів, акцій, виставок

за 2015/2016 навчальний рік

Прізвище, ім’я вихованця

Назва гуртка,

П.І.Б керівника гуртка

Назва роботи

Назва конкурсів, результативність

1.

Здор Софія

 

«Домашні улюбленці»

(Гавриленко Г.В.)

 

Екологічна казка

«Пелікани – захисники річки»

Призер обласного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції «Пелікан - птах року 2015» в номінації: «Краща казка»

2

Ніценко Ірина

 

«Домашні улюбленці»

(Гавриленко Г.В.)

 

«Спостереження за початком вегетаційного сезону у вишні повстистої (Prunus tomentosa)»

Бронзова нагорода НЕНЦ  за участь у Всеукраїнській фенологічній кампанії «Вишнева Україна»

3.

Зіменкова Дарина

 «Домашні улюбленці»

(Гавриленко Г.В.)

 

Дослід

«Дослідження найбільш оптимальних умов розмноження хвилястих папуг в  куточку живої природи»

 

Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з біології та природознавства «Юний дослідник» в номінації: «Тваринний світ»

4.

Самопадна Елизавета

 

 «Основи екологічних знань»

(Богуславська С.М.)

Дослід

Облік та перспективи збору лікарської сировини на території парку «Перемога»

 

Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з біології та природознавства «Юний дослідник» в номінації «Рослини навколо нас»

5.

Творча група проекту

«Затишне подвір’я»

 

«Фітодизайнер»

(Шукалюкова Л.В.)

Проект квітника

 «Затишне подвір’я»

 

Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу проектів з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна»

6.

Глазкова Вікторія

 

«Фітодизайнер»

(Шукалюкова Л.В.)

Мозаїка із яєчної шкаралупи

«Спокій»

 

ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу - виставки декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»

7.

Безпята Валерія

 

«Фітодизайнер»

(Шукалюкова Л.В.)

Аплікація з насіння

«Ой, летіли дикі гуси»

ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу - виставки декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»

8.

Борисенко Аліна

 

«Фітодизайнер»

(Шукалюкова Л.В.)

Аплікація з насіння

«Їжачок»

ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу - виставки декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»

9.

Нос Єлизавета

 

«Фітодизайнер»

(Шукалюкова Л.В.)

Аплікація з насіння

«Побачення»

ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу - виставки декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»

10.

Несповита Софія

 

«Біологія людини»

(Ірза Н.М.)

Поробка з природного матеріалу «Пелікани»

Призер обласного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції «Пеликан - птах року-2015» в номінації: «Краща поробка»

 

 

Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
"ПедПРЕСА" інформує
Наші акції
Підсумки природоохоронної акції "Першоцвіт"

Підсумки природоохоронної акції "Синиця"

Підсумки природоохоронної акції "Ялинка"

Підсумки природоохоронної акції "Листя в землю"

Підсумки природоохоронної акції "Первоцвіт"

Система Orphus

Лозівська станція юних натуралістів © 2019Хостинг від uCoz